Sinds 1 oktober jl. hebben er enkele wijzingen plaatsgevonden binnen Freez.it. Zo is ons team verder gegroeid. Erik de Boer is begonnen bij Freez.it op onze technische dienst. Erik zal installaties uitvoeren van nieuwe apparatuur, hij verzorgt de reparaties en ondersteunt de buitendienstmedewerkers met een stukje werkvoorbereiding. Verder is hij medeverantwoordelijk voor onze technische ontwikkeling

Op onze servicedesk is Valentijn Miedema gestart. Valentijn gaat grotendeels Lex vervangen hier. Lex was hoofd van de servicedesk, deze rol is verschoven naar Yme. Yme is dus hoofdverantwoordelijk voor een goede, correcte en klantvriendelijke ondersteuning hier.

Lex heeft een nieuwe rol gekregen: hij wordt onze relatiebeheerder. Dit houdt in dat Lex onze klanten op locatie gaat bezoeken en met hen gaat klankborden hoe we bepaalde zaken verder kunnen verbeteren. Verder denkt hij mee met organisatorische vraagstukken van onze klanten en bedenkt hier oplossingen voor in combinatie met ICT. Met zijn sociale skills denken we dat Lex hier volledig op zijn plek zit. Wil je een afspraak met Lex? Laat het ons weten. Lex komt graag langs, hij drinkt zijn koffie zwart zonder suiker en melk.

Een overzicht van ons team is te vinden via de Freez.it teampagina.

Meer artikelen lezen?